Rengini Seç

Rengini seç, deneyimini kişiselleştir

For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Bipetin

Bipetin mobil uygulaması ve bipetin.com web sitesi evcil hayvan sahiplerinin hayatlarını kolaylaştırmak ve sevimli dostlarımızın ihtiyaçlarının daha kısa sürede karşılanması için 2T Mobil Uygulamalar tarafından geliştirilmiş bir sosyal sorumluluk projesidir. Bipetin mobil uygulamasında ve bipetin.com web sitesinde petiniz için veterinerlik, eğitim, barınma, sahiplendirme gibi hizmetleri kolayca bulabilir, hizmeti veren kişilerle iletişime geçebilir ve normalde uzun zaman alacak bu işleri dakikalar içinde halledebilirsiniz. Bipetin mobil uygulaması ve bipetin.com web sayfamızda kayıp pet ilanları başlığı da bulunmaktadır. Bu başlık altında kayıp olan petiniz için başlık açabilir veya kayıp olduğundan şüphelendiğiniz petin sahibini arayabilirsiniz. Bipetin mobil uygulaması ve bipetin.com web sitesi üzerinden ‘’Forum’’ kısmını ziyaret edip diğer pet sahipleriyle iletişime geçmeyi unutma!
Tüm Hakları Saklıdır.

2T Mobil Uygulamalar
Bipetin

Neden Biz

Bildiğiniz diğer tüm siteleri unutun. Türkiye'nin hem mobil uygulama hem internet sitesine sahip tek evcil hayvan platformu Bipetin'de artık her şey daha kolay!

Misyonumuz

Türkiye'den başlayarak tüm dünyadaki evcil hayvan sahiplerini tek platform altında toplayıp evcil hayvanlarımız için bütün sınırları ortadan kaldırmak istiyoruz!

Eğlendirici Çözümler

Değerli kullanıcılarımızın deneyimlerini en iyi seviyeye çıkartmak için çalışıyoruz. Biz sizler için çalışmaya devam ederken siz de forum sayfamız üzerinden diğer kullanıcılarımızla konuşabilir, fikir alışverişinde bulunup keyifli zaman geçirebilirsiniz! Forum Sayfamız İçin Tıklayın

Top Mobil Marketlerden İndir
Mobil Marketlerden İndir
×

Merhaba!

Yardıma ihtiyacın varsa senin için buradayız. Bize WhatsApp üzerinden veya [email protected] adresinden ulaşabilirsin.

× Yardıma ihtiyacın mı var ?