Rengini Seç

Rengini seç, deneyimini kişiselleştir

For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Kurumsal Kullanıcı

İşbu sözleşme, “Bipetin mobil uygulaması” ve/veya “www.bipetin.com” web sitesi üzerinden ziyaretçilerine/müşterilerine online ve/veya gerçek destek vermek üzere faydalanmak isteyen kurumsal kullanıcıların yerine getirmesi gereken yükümlülükleri ve tarafların karşılıklı hak ve yükümlülüklerini düzenlemektedir. “Bipetin mobil uygulaması’’ ve/veya “www.bipetin.com’’ web sitesini kurumsal kullanıcı olarak kullanmak için lütfen aşağıda yazılı koşulları okuyunuz. Bu koşulları kabul etmediğiniz takdirde Bipetin mobil uygulaması ve/veya www.bipetin.com web sitesini kurumsal olarak kullanmaktan vazgeçiniz ve bireysel üyelik seçeneğini inceleyiniz.

Bu Sözleşme, Web sitesinin ve Hizmet dâhilindeki üyeliğinizin yasal kullanım koşullarını belirtmektedir ve “Bipetin Mobil Uygulaması” ve/veya “www.bipetin.com” tarafından önceden bildirimde bulunmaksızın üzerinde değişiklikler yapılabilir, bu tür değişiklikler  “Bipetin Mobil Uygulaması” ve/veya “www.bipetin.com” tarafından Web sitesine konulduğu andan itibaren geçerli sayılacaktır. Bu Sözleşme, bipetin.com’un sitede yayınlanan içerik, bipetin.com’un Gizlilik Politikası ve Web sitesi ile ilgili her türlü duyurunun makul kullanım ilkelerini kapsar.

1.Tanımlar

Bu sözleşmede yer alan aşağıdaki tanımlamalar, ibareler ve kısaltmalar karşılarında gösterilen anlamları ifade edecektir.

Bipetin Mobil Uygulaması: Kullanıcıların evcil hayvanlarının ihtiyaçlarını online olarak çözüme kavuşturmayı amaç edinen mobil uygulamayı,

Bipetin.com: www.bipetin.com alan adı üzerinden yayın yapan web sitesini,

Website : www.bipetin.com ve bağlı sayfaları içeren web sitesini,

Kurumsal Üye: Bipetin Mobil Uygulaması ve/veya www.bipetin.com’da kayıtlı olan kurumsal üyeleri

Kullanıcı: Üye kurumların sorumlu oldukları alanlarla alakalı dilek, bilgi alma ve bilgi paylaşımı yapan mobil uygulamayı kullanan bireyleri

Hizmet: “Bipetin Mobil Uygulaması” ve/veya “www.bipetin.com” üyelere faydalanmaları üzere sunduğu ücretsiz ve ücretli hizmetler ve faydaların tümünü

ifade etmektedir.

Üyelik ve Hizmet Kullanımı Şartları

a) Bipetin Mobil Uygulaması ve/veya www.bipetin.com web sitesini  kullanabilmek ve uygulamanın tüm özelliklerini görebilmek için bipetin.com tarafından işbu sözleşme çerçevesinde geçici olarak üyelikten uzaklaştırılmış veya üyelikten süresiz yasaklanmış olmamak gerekmektedir. Bipetin.com tarafından işbu sözleşme uyarınca geçici olarak üyelikten uzaklaştırılmış veya üyelikten süresiz yasaklanmış olan kullanıcılarının mobil uygulama kayıt işlemlerini tamamlamış olmaları mobil uygulama kullanıcısı olduğu sonucunu doğurmayacaktır.

b) Mobil Uygulama ve/veya web sayfası kullanmak üzere, ilk kaydını gerçekleştirmek isteyen ziyaretçi tarafından bazı kişisel bilgilerin gönderilmesi suretiyle kayıt işleminin kaydedilmesi tamamlanmış olur.

c) Her bir “Üye” kullanacağı şifre ve kullanıcı adı ile sadece bir tek kişi veya kurum için işlem yapma hakkına sahiptir. Diğer kişi veya kurumların siteden yararlanması ayrıca kayıt işleminin yapılması ve başka bir kullanıcı adı ve şifrenin alınması ile gerçekleştirilir. Aynı üyelik ikinci bir kişi veya kurum tarafından kullanılamaz. “Üye” hesabının başka bir “üye” ya da “kullanıcı” tarafından kullanıldığının tespiti halinde, “Bipetin.com” un diğer tüm hakları saklı kalmak kaydıyla, kayıtlı üyenin üyeliği askıya alınabilir veya durdurulabilir.

d) “Kurumsal Üyelerin; “Kurumsal Üye Onaylama Sistemi” üzerindeki paylaştıkları, ekledikleri bilgilerinin; sahte, çalıntı olmaması, üçüncü bir tarafın hiçbir tescil hakkı, telif hakkı vb haklarının çiğnememesi ,yasalara aykırı olmaması (tüketiciyi koruma, haksız rekabet yasası, vb. tüm T.C. kanunları ve yönetmeliklerine) ,pornografi veya çıplaklık içermemesi ,hiçbir virüs veya herhangi bir programa zarar verecek bir programlama özelliği içermemesi ve site üyelerine istenmeyen (spam) mailler gönderme amacıyla kullanmama ilkelerini kabul etmiş sayılırlar.

f) “Kurumsal Üyeler ekledikleri bilgilerin doğruluğundan sorumludur.  “Bipetin.com”, “Kurumsal üyelerin “Bipetin mobil uygulaması ve/veya bipetin.com web sitesine eklediği bilgilerden sorumlu değildir. Kişilik haklarına saldırı, yanıltıcı bilgiler içeren bilgileri “Bipetin.com” , “Bipetin mobil uygulaması ve/veya bipetin.com web sitesinde yayınlamama ve/veya eklenmiş ise kaldırma hakkına sahiptir.

h) “Kurumsal Üyeler; “Bipetin.com” un yazılı onayı olmadan işbu sözleşmeyi veya bu sözleşmenin kapsamındaki hak ve yükümlülüklerini kısmen veya tamamen herhangi bir üçüncü kişiye devredemez.

f) “Bipetin.com” iş bu sözleşmede tanımlı olan hizmetleri daha etkili sağlamak için “Hizmetlerinde değişiklikler ve/veya yenilemeler yapabilir.

3.Bipetin.com Kurumsal Üye Sorumluluk Reddi Beyanı

a)Bipetin Mobil Uygulaması ve bipetin.com web sitesi kurumsal uzmanları bireysel evcil hayvan sahipleriyle buluşturmayı hedefleyen bir mobil uygulamadır. Bipetin.com’ a kurumsal olarak kayıt olacak tüm hesapların yerine getirmesi gereken bazı sorumluluklar bulunmaktadır.

1)Islak imzalı uzmanlık belgelerini sisteme onaylatmayan kurumsal üyelerin Bipetin Mobil Uygulaması ve/veya bipetin.com üzerinden faaliyetlerini yürütmeleri mümkün değildir.

2)Bipetin Mobil Uygulaması ve/veya bipetin.com üzerinden oluşturulacak kurumsal hesaplarda verilen bilgilerin yanlış, çalıntı, gerçek dışı olduğu tespit edilmesi durumunda sorumluluk bipetin.com’ da değildir. Olası yasa dışı işlemlerden Adana Merkez Adliyesi Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

3)Bireysel kullanıcılar ile kurumsal kullanıcılar arasında gerçekleşecek her türlü konuşma, ticaret, fikir alışverişi ve buluşma vb eylemlerden doğabilecek problemlerden bipetin.com sorumlu tutulamaz. Bu konuda tüm sorumluluk iletişim halindeki kurumsal ve bireysel kullanıcınındır.

4)Bipetin Mobil Uygulaması ve bipetin.com üzerinden canlı hayvan satışı 5199 numaralı Hayvanları Koruma Kanunu’nun 14.maddesi c) bendine göre kesinlikle yasaktır ve bu durumdan doğabilecek sorunlardan ticareti yapan taraflar sorumludur.

5)Bipetin Mobil Uygulaması’ nı kullanacak olan kurumsal üyelerimizin aylık abonelik ücreti bulunmaktadır. Bu abonelik ücretleri tahsil edilirken yaşanılabilecek gecikmeler 7(yedi) iş gününü geçmesi durumunda kurumsal üyelikler bipetin.com tarafından uyarı gönderilmeksizin iptal edilebilir ve aynı kurumsal kullanıcının tekrar üyeliğini aktif etmesi durumunda herhangi bir ek ücret talep edilmez.

6)Bipetin.com ve Bipetin Mobil Uygulaması kullanıcılarının (kurumsal ve bireysel ayrımı olmaksızın) iletişime geçeceği evcil hayvan sahipleri ve onların evcil hayvanlarıyla ilgili yürütecekleri süreçlerden doğabilecek problemlerden tamamen görüşmeyi yapan taraflar sorumludur. Doğabilecek problemlerden Bipetin.com hiçbir koşulda sorumlu tutulamaz.

3.Bipetin.com un Hak ve Yükümlülükleri

a) “Bipetin.com”, Bipetin Mobil Uygulaması işleyişi, görselleri ve politikalarını kaldırma ve değiştirme hakkına her zaman sahiptir. Mobil Uygulama ve sitenin tasarımına, içeriğine “Bipetin.com” karar verir. “Kurumsal Üyelerin ve “Bipetin Mobil Uygulaması Kullanıcılarının uygulama ve bipetin.com web sitesindeki bilgilerin doğruluğundan “Bipetin.com” sorumlu değildir.

b) “Bipetin.com”, işlettiği “Bipetin Mobil Uygulaması” ve “Bipetin.com” ile “Kurumsal Üye ve Kurumsal Üyelerin mobil uygulama üzerindeki bireysel kullanıcıları buluşturan bir sanal ortam sunmaktadır. “Kurumsal Üye” ve “Bireysel Mobil Uygulama Kullanıcıları” arasında meydana gelecek anlaşmazlıklarda ” Bipetin.com” arabulucu olmaz ve sorumlu değildir.

c) “Bipetin.com” Ücretsiz hizmetleri ücretli hale, ücretli hizmetleri de ücretsiz hale getirme , Hizmetlerin ve kapsamlarının bir kısmının veya tamamının geçici veya devamlı olarak kaldırılması hakkına sahiptir. “Kurumsal Üyeler bu hakları kabul etmiş sayılırlar.

d) “Bipetin.com” dilediği zaman “Kurumsal Üyelerin üyeliğini sebep göstererek ve ihbarda bulunarak geçiçi veya sürekli olarak yasaklayabilir, belirlenecek sair sınırlamalara tâbi tutabilir, işbu sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilir.

e) “Bipetin.com” ;”Bipetin Mobil Uygulaması” ve “Bipetin.com” yazılımının her türlü hatadan arınmış olduğunu ve sitede herhangi bir virüs yer alıp almadığı konusunda herhangi bir sorumluluk yüklenmemektedir. Eğer bu sitede yer alan bir herhangi yazılım sebebi ile kullanıcının yazılım ve donanım unsurlarına herhangi bir zarar gelirse “Bipetin.com” bu konuda bir sorumluluk yüklenmez.

f) “Bipetin.com”, “Bipetin Mobil Uygulaması ve Bipetin.com web sitesinde yer alan “Kurumsal Üyelerin bilgilerini veya üyeliğe ilişkin “Kurumsal Üye kullanıcı” bilgilerini, ” Mobil Uygulama Kullanıcı Bilgilerini güvenliği, kendi yükümlülüğünü ifa ve bazı istatistikî değerlendirmeler için dilediği biçimde kullanabilir. Bunları bir veri tabanı üzerinde tasnif edip muhafaza edebilir.

g) ” Bipetin.com “, “Bipetin Mobil Uygulamasında sunulan “Hizmet” leri ve içerikleri her zaman değiştirebilme; “Kurumsal Üyelerin sisteme yükledikleri bilgileri ve içerikleri “Kurumsal Üyeler de dahil olmak üzere üçüncü kişilerin erişimine kapatabilme ve silme hakkını saklı tutmaktadır. ” Bipetin.com “, bu hakkını hiçbir bildirimde bulunmadan ve önel vermeden kullanabilir. “Kurumsal Üyeler sistem dahilinde kayıtlı bilgilerinin değiştirilmesi veya düzeltilmesi gerekliliği hasıl olduğunda “Bipetin.com” u bu hususlarda bilgilendirirler. İlgili bilgilendirme ve bildirim üzerine “Bipetin.com” sistem içinde gerekli değişiklikleri yapar. Kurumsal Üyelerin vermiş olduğu bilgilerde meydana gelen değişiklikleri bildirmemesinden kaynaklanan her türlü zarardan dolayı sorumluluk ” Kurumsal Üyeye ait olacaktır.”bipetin.com” un bu hususlarda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

6.Diğer Hükümler

6.1 Fikri Mülkiyet Hakları

a) “Web sitesi”nde yer alan tasarımlar, metinler, görsel çalışmalar html kodları “Bipetin.com” tarafından oluşturulmuştur. İzinsiz kullanılamaz. İzinsiz kullanıldığı tespit edildiği takdirde “Bipetin.com” zararın karşılanması için hukuki yoldan girişimlerde bulunma hakkını kullanır.

b)”Bipetin.com” (tasarım, metin, image, html kodu ve diğer kodlar da dahil ve fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) tüm elemanları (Bipetin’in telif haklarına tabi çalışmalar) “Bipetin.com” a ait ve/veya “Bipetin.com” tarafından üçüncü bir kişiden alınan lisans hakkı altında kullanılmaktadır. ”Kullanıcılar”; “Bipetin.com” hizmetlerini, “Bipetin.com” bilgilerini ve “Bipetin.com” un telif haklarına tabi çalışmalarını yeniden satamaz, paylaşamaz, dağıtamaz, sergileyemez veya başkasının “Bipetin.com” un hizmetlerine erişmesine veya kullanmasına izin veremez, aksi takdirde lisans verenler de dahil üçüncü kişilerin uğradıkları zararlardan dolayı “Bipetin.com” dan talep edilen tazminat miktarını, mahkeme masrafları ve avukatlık ücreti de dahil olmak üzere karşılamakla yükümlü olacaklardır. Kullanıcılar “Bipetin.com” un telif haklarına tabi çalışmalarını çoğaltamaz, dağıtamaz veya bunlardan türemiş çalışmalar yapamaz veya hazırlayamaz.

c) “Bipetin”in; ” Bipetin.com hizmetleri, ” Bipetin.com ” bilgileri, ” Bipetin.com ” telif haklarına tabi çalışmaları, ” Bipetin.com ” ticari markaları, ” Bipetin.com ” ticari görünümü veya ” www.bipetin.com web sitesi” vasıtasıyla sahip olduğu her tür maddi ve fikri mülkiyet hakları da dahil tüm malvarlığı, ayni ve şahsi hak, ticari bilgi, lisans ve know-how a yönelik tüm hakları saklıdır.

6.2.Gizlilik Politikası

“Bipetin.com”, “Bipetin Mobil Uygulaması “Kurumsal Üyeler ile ilgili bilgileri işbu sözleşmenin EK-1 bölümünde yer alan ve sözleşmenin ayrılmaz bir parçası olan Gizlilik Politikası kapsamında kullanabilir. “Bipetin.com” ” Kullanıcılara ait gizli bilgileri işbu sözleşmenin 3.i maddesinde belirtilen durumlar haricinde üçüncü kişi ve kurumlara kullandırılmaz.

6.3.Sözleşme Değişiklikleri

“Bipetin.com” tamamen kendi takdirine bağlı ve tek taraflı olarak işbu sözleşmeyi uygun göreceği herhangi bir zamanda “Web sitesinde ilan ederek değiştirebilir. İşbu sözleşmenin değişen hükümleri, ilan edildikleri tarihte geçerlilik kazanacak, geri kalan hükümler aynen yürürlükte kalarak hüküm ve sonuçlarını doğurmaya devam edecektir. İşbu sözleşme, “Üyenin tek taraflı beyanları ile değiştirilemez.

6.4.Mücbir Sebepler

Hukuken mücbir sebepler sayılan doğal afet, savaş, grev, internet altyapı arızaları, elektrik kesintisi ve kötü hava koşulları da dahi bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla ilgili tarafın makul kontrolü haricinde ve “Bipetin.com” un gerekli özeni göstermesine rağmen önleyemediği, kaçınılamayacak olaylar ve buna benzer şartlarda “Bipetin.com” tarafından yürütülen Ücretli ve ücretsiz ”Bipetin Mobil Uygulaması” ve  “Bipetin Uygulaması web sitesi” “Hizmetlerini istediği düzeyde yapmasına engel olacak koşullarda “Bipetin.com” “Hizmetini yerine getirememe ve/veya hizmetini eksik yerine getirme sebebiyle yükümlü değildir.

6.5.Sözleşmenin Feshi

İşbu sözleşme “Kurumsal Üyenin “Bipetin Uygulaması Yönetim Paneline üye olduğu sürece yürürlükte kalacak ve taraflar arası hüküm ve sonuçlarını doğurmaya devam edecektir.” “Kurumsal Üyelerin üyelik süresinin dolması geçici veya kalıcı olarak üyeliğinin durdurulması hallerinde sona erer.

“Bipetin.com”, “Kurumsal Üyelerin işbu sözleşme, ekleri, site içinde yer alan kullanıma, üyeliğe ve “Hizmetlere ilişkin benzeri kuralları ihlal etmeleri durumunda ve özellikle aşağıda sayılan hallerde sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecek ve “Üye”ler fesih sebebiyle “Bipetin.com” un uğradığı tüm zararları tazmin etmekle yükümlü olacaktır:

a) “Kurumsal Üyelerin, herhangi bir yöntem kullanarak sitenin işleyişini manipüle edecek davranışlarda bulunması

b) “Kurumsal Üyelerin kendisi için oluşturulmuş kullanıcı profilini başkasına devretmesi veya kullanıma açması

c) “Kurumsal Üyelerin üçüncü kişilerin haklarına tecavüz eden ve/veya etme tehlikesi bulunan fillerde bulunması

7.Bireysel Kullanıcı

a) Bipetin.com web sitesi ve/veya Bipetin Mobil Uygulamasını kullanacak olan bireysel kullanıcılar iletişime geçtiği bireysel ya da kurumsal hesaplarla yapacağı görüşmelerden ve ikili ilişkilerinden doğabilecek sorunlarından kullanıcılar sorumludur, yaşanılabilecek bu durumlardan Bipetin.com kesinlikle sorumlu tutulamaz.

b) Bipetin.com web sitesi ve/veya Bipetin Mobil Uygulaması üzerinde açılacak bireysel hesapların gerçek dışı görseller ve bilgiler dahil diğer kullanıcıları yanıltabilecek her veri Bipetin.com tarafından uyarı yapılmaksızın kaldırılabilir.

c) Bipetin.com bireysel ve kurumsal kullanıcıların, evcil hayvanlarının ihtiyaçlarını karşılamayı kolaylaştırmak için geliştirilmiş bir projedir. ‘’Bipetin.com’’ üzerinde bireysel kullanıcıların ekleyeceği görseller ve bilgilerin yanıltıcı, dolandırıcılık amacıyla kullanılması ve kişilere zarar verici olması Bipetin.com sorumluluğunda değildir.

d)Bipetin.com ve/veya Bipetin Mobil Uygulamasını kullanacak tüm bireysel kullanıcılar, kurumsal kullanıcıların tabi olduğu ve ‘’Üyelik ve Hizmet Kullanımı Şartları’’ altında belirlenen kural ve sorumluluklara tabidir.

e)Bipetin.com ve Bipetin Mobil Uygulaması kullanıcılarının (kurumsal ve bireysel ayrımı olmaksızın) iletişime geçeceği evcil hayvan sahipleri ve onların evcil hayvanlarıyla ilgili yürütecekleri süreçlerden doğabilecek problemlerden tamamen görüşmeyi yapan taraflar sorumludur. Doğabilecek problemlerden Bipetin.com hiçbir koşulda sorumlu tutulamaz.

8.Uygulanacak Hukuk ve Yetki

İşbu sözleşmenin uygulanmasında, yorumlanmasında ve bu sözleşme dahilinde doğan hukuki ilişkilerin yönetiminde Türk Hukuku uygulanacaktır. İşbu sözleşmeden dolayı doğan veya doğabilecek her türlü ihtilafın hallinde Adana Merkez Adliyesi Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Top Mobil Marketlerden İndir
Mobil Marketlerden İndir
×

Merhaba!

Yardıma ihtiyacın varsa senin için buradayız. Bize WhatsApp üzerinden veya [email protected] adresinden ulaşabilirsin.

× Yardıma ihtiyacın mı var ?